درباره ما

1- مشاوره خرید تجهیزات و تامین کلیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز تعمیرگاه ها، خطوط معاینه فنی و کارگاه های کارواش خودروهای سبک و سنگین

در طول فعالیت کوروش موتور از سال 1379، همزمان با تامین کلیه تجهیزات مورد نیاز تعمیرگاه ها، خطوط معاینه فنی و کارگاه های کارواش خودروهای سبک و سنگین، در راستای تامین خرید بهینه و مطمئن تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان و خریداران محترم، تیم فنی کوروش موتور، پس از نیاز سنجی کارفرما و خریداران محترم، به ارایه بهترین پیشنهاد از لحاظ قیمت و کیفیت می پردازد. این امر سبب سهولت تصمیم گیری و اطمینان کامل به محصول خریداری شده توسط متقاضی شده و از اتلاف زمان و سرمایه می کاهد. باعث افتخار خواهد بود که قبل از خرید تجهیزات تعمیرگاهی، کارگاه کارواش، خطوط معاینه فنی و یا دستگاه عیب یاب دیاگ، شما سروران گرامی با کارشناسان فنی کوروش موتور تماس برقرار نموده و این مجموعه با کمال میل و افتخار، پاسخگوی پرسش های شما سروران گرامی باشد

2- نصب تجهیزات و راه اندازی کلیه تجهیزات تعمیرگاه اتومبیل، کارگاه کارواش و خطوط معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین

کوروش موتور با سالها تجربه و سابقه خود در نصب و راه اندازی تمام تجهیزات مورد کاربرد در نمایندگی های تعمیر خودرو، تعمیرگاه های مرکزی، کارگاه های کارواش و خطوط معاینه فنی در انواع خودروهای سبک و سنگین، در راستای نصب و راه اندازی تجهیزات تعمیر و نگهداری خودروهای سبک و سنگین و صنعتی، تجهیزات کارگاه کارواش و تجهیزات خطوط معاینه فنی، مراتب آمادگی خود را اعلام می دارد.

3- آموزش استفاده از تجهیزات

در صورت نیاز به دریافت آموزش در مورد چگونگی استفاده از تجهیزات نصب شده در تعمیرگاه های خودرو، کارگاه های کارواش و یا خطوط معاینه فنی، کوروش موتور،برای کارفرمایان و متقاضیان محترم قادر به ارایه آموزش در محل مورد نظر کارفرما و یا آموزشگاه کوروش موتور می باشد. بسته به نظر کارفرمای محترم، در صورت تمایل به آموزش پرسنل در محل مورد نظر کارفرما، کوروش موتور کارشناسان آموزش خود را گسیل داده و آموزش و تمرین با تجهیزات با حضور کارشناسان کوروش موتور در کنار تکنسین ها و کارشناسان تعمیر کارفرما صورت می پذیرد. در غیره این صورت، کارفرمای محترم پس از مشخص نمودن تعداد پرسنلی که نیاز به آموزش داشته و همچنین زمینه مورد نیاز دریافت آموزش، آموزشگاه کوروش موتور پذیرای تکنسین ها و کارشناسان تعمیر کارفرما بوده و با امکانات تمام به آموزش افراد مذکور خواهد پرداخت.

4- تعمیر و نگهداری از تجهیزات تعمیرگاهی، کارگاه کارواش، خطوط معاینه فنی و دستگاه دیاگ

در صورت نیاز به انجام عملیات تعمیر و نگهداری دوره ای و یا بروز هر گونه اشکال و یا خرابی در تجهیزات تعمیرگاهی، تجهیزات خطوط معاینه فنی، تجهیزات کارگاه کارواش و یا دستگاه عیب یاب دیاگ، واحد تعمیرات و نگهداری کوروش موتور قادر است، با توجه به نوع دستگاه و یا شرایط کارفرما، کارشناسان تعمیر خود را به محل اعزام نموده و یا اینکه پس از دریافت دستگاه مورد نظر در واحد تعمیر و نگهداری کوروش موتور، عملیات تعمیر بر روی دستگاه مورد نظر را انجام دهد.


برو بالا